Omklädningsrumslista 5 dagar
 
Monday 2/17/2020 
08:00-13:30Rosvalla/Lilla ishallen/Omklädningsrum/14 Nyköpings Arenor Schema Konståkningen 
08:00-13:30Rosvalla/Lilla ishallen/Omklädningsrum/15 Nyköpings Arenor Schema Konståkningen 
16:00-18:20Rosvalla/Lilla ishallen/Omklädningsrum/10 Nyköpings Arenor Schema NSK Team 09 
16:00-18:30Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/ 31 Nyköpings Arenor Schema Onyx P05 
16:00-18:30Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/Stort Omkl. Dam Nyköpings Arenor Schema IFK F07/08, F09/10 
16:00-18:45Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/ 36 Nyköpings Arenor Schema Harg P04-05 
16:00-18:45Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/ 37 Nyköpings Arenor Schema Harg P06 
16:00-18:45Rosvalla/Paviljongen/Omklädningsrum/22 Nyköpings Arenor Schema NBIS P08 P09 
16:00-18:45Rosvalla/Paviljongen/Omklädningsrum/23 Nyköpings Arenor Schema IFK F06 
16:00-18:45Rosvalla/Paviljongen/Omklädningsrum/25 Nyköpings Arenor Schema IFK U16 
16:00-18:45Rosvalla/Paviljongen/Omklädningsrum/28 A Nyköpings Arenor Schema IFK P05 
16:00-18:45Rosvalla/Paviljongen/Omklädningsrum/28 B Nyköpings Arenor Schema IFK P07 P08 
17:00-20:00Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/ 32 Nyköpings Arenor Schema Onyx P03/04 
17:00-20:00Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/ 35 Nyköpings Arenor Schema Harg Dam 
17:00-20:00Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/ 38 Nyköpings Arenor SchemaFotbollIFK U19 
17:00-20:00Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/ 41 Nyköpings Arenor Schema IFK Herr U/J 
17:00-20:00Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/ 43 Nyköpings Arenor Schema Onyx P07N 
17:00-20:00Rosvalla/Stadion Omklädningsrum/19 Nyköpings Arenor Schema NBIS F17 
17:00-20:00Rosvalla/Paviljongen/Omklädningsrum/27 domare Nyköpings Arenor Schema Harg J 
17:00-20:00Rosvalla/Paviljongen/Omklädningsrum/29 A Nyköpings Arenor Schema NBIS P06 
17:00-20:00Rosvalla/Paviljongen/Omklädningsrum/29 B Nyköpings Arenor Schema NBIS P07 
17:15-20:00Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/ 42 Nyköpings Arenor SchemaFotbollIFK U17 
17:30-20:00Rosvalla/Paviljongen/Omklädningsrum/26 Nyköpings Arenor Schema Harg Herr 
18:00-21:00Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/ 39 Nyköpings Arenor SchemaInnebandyOnyx P06 
18:00-21:00Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/ 40 Nyköpings Arenor Schema IFK P05/06 
18:00-21:30Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/o Elit 1 Nyköpings Arenor Schema Onyx Elit 
18:10-21:40Rosvalla/Lilla ishallen/Omklädningsrum/14 Nyköpings Arenor Schema Curlingklubben 
18:30-21:15Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/Stort Omkl. Herr Nyköpings Arenor Schema Harg Herr 
18:30-22:00Rosvalla/Stora ishallen/Omklädningsrum/4 Nyköpings Arenor Match Wings 
18:45-21:30Rosvalla/Paviljongen/Omklädningsrum/22 Nyköpings Arenor Schema IK tun Dam 
18:45-22:00Rosvalla/Paviljongen/Omklädningsrum/23 Nyköpings Arenor Schema TGIF Herr 
19:00-22:00Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/ 31 Nyköpings Arenor Schema FBC H2 
19:00-22:00Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/o Elit 2 Nyköpings Arenor Schema IFK Herr 
19:30-22:00Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/ 34 Nyköpings Arenor Schema Onyx D2 
19:30-22:00Rosvalla/Paviljongen/Omklädningsrum/24 Nyköpings Arenor Schema Runtuna Herrar 
19:45-22:00Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/ 36 Nyköpings Arenor Schema IFK Dam 
19:45-22:00Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/ 37 Nyköpings Arenor SchemaFotbollIFK Herr 
20:00-22:00Rosvalla/Paviljongen/Omklädningsrum/27 domare Nyköpings Arenor Schema IK Tun Herr 
Tuesday 2/18/2020 
08:00-13:30Rosvalla/Lilla ishallen/Omklädningsrum/14 Nyköpings Arenor Schema Konståkningen 
08:00-13:30Rosvalla/Lilla ishallen/Omklädningsrum/15 Nyköpings Arenor Schema Konståkningen 
15:00-17:45Rosvalla/Stora ishallen/Omklädningsrum/3 Nyköpings Arenor Schema MV U-11-A-Pojk 
15:00-18:30Rosvalla/Lilla ishallen/Omklädningsrum/Domare Nyköpings Arenor SchemaKonståkningKonståkningen 
15:30-18:30Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/ 41 Nyköpings Arenor Schema IFK P09 
16:00-18:30Rosvalla/Lilla ishallen/Omklädningsrum/14 Nyköpings Arenor Schema Konståkningen 
16:00-18:30Rosvalla/Lilla ishallen/Omklädningsrum/15 Nyköpings Arenor Schema Konståkningen 
16:00-18:45Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/ 30 Nyköpings Arenor SchemaFotbollIFK F04/05 
16:00-18:45Rosvalla/Paviljongen/Omklädningsrum/23 Nyköpings Arenor Schema IFK P10 
16:00-18:45Rosvalla/Paviljongen/Omklädningsrum/29 A Nyköpings Arenor Schema NBIS F06-08 
16:00-21:00Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/Stort Omkl. Herr Nyköpings Arenor Schema IFK Bollskola Pojkar & P07 & P05/06 
16:00-21:30Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/Stort Omkl. Dam Nyköpings Arenor Schema IFK Bollskola Flick, F09, F05/06 
17:00-19:45Rosvalla/Paviljongen/Omklädningsrum/25 Nyköpings Arenor Schema IFK P08 
17:00-20:00Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/ 31 Nyköpings Arenor Schema IK Tun P03 - P04 
17:00-20:00Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/ 42 Nyköpings Arenor Schema IFK P08 
17:00-20:00Rosvalla/Stadion Omklädningsrum/17 Nyköpings Arenor Schema NBIS P05 
17:00-20:00Rosvalla/Paviljongen/Omklädningsrum/22 Nyköpings Arenor Schema HBK P07-P08 
17:00-20:00Rosvalla/Paviljongen/Omklädningsrum/27 domare Nyköpings Arenor Schema IK tun P05-P06 
17:00-21:00Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/o Elit 2 Nyköpings Arenor Schema IFK Herr A 
17:05-19:25Rosvalla/Lilla ishallen/Omklädningsrum/10 Nyköpings Arenor Schema NSK Team 10/11 
17:05-19:25Rosvalla/Lilla ishallen/Omklädningsrum/11 Nyköpings Arenor Schema NSK Team 12 
17:15-20:00Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/ 33 Nyköpings Arenor SchemaFotbollIFK P05 
17:30-19:30Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/ 34 Stigtomta IF Schema SIF Herr 
18:00-21:30Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/ 43 Nyköpings Arenor Schema IFK A pojk 
18:10-20:45Rosvalla/Stora ishallen/Omklädningsrum/3 Nyköpings Arenor Schema NSK A-Pojk 
18:30-22:00Rosvalla/Lilla ishallen/Omklädningsrum/14 Nyköpings Arenor Schema Konståkningen vuxna 
18:45-21:30Rosvalla/Paviljongen/Omklädningsrum/24 Nyköpings Arenor Schema Runtuna Herrar 
18:45-21:30Rosvalla/Paviljongen/Omklädningsrum/26 Nyköpings Arenor Schema Råby Herrar 
19:30-22:00Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/ 30 Nyköpings Arenor Schema Andreas Österberg 
19:30-22:00Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/ 39 Nyköpings Arenor Schema IFK DJ/A-flick 
19:30-22:00Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/ 40 Nyköpings Arenor Schema IFK DJ/A-flick 
19:45-22:00Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/ 32 Nyköpings Arenor Schema IFK Dam 
19:45-22:00Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/ 35 Nyköpings Arenor Schema Harg Dam 
19:45-22:00Rosvalla/Paviljongen/Omklädningsrum/29 A Nyköpings Arenor Schema IK tun Herr 
Wednesday 2/19/2020 
07:00-08:30Rosvalla/Lilla ishallen/Omklädningsrum/10 Nyköpings Arenor Schema Gubbarnas HC 
08:00-13:30Rosvalla/Lilla ishallen/Omklädningsrum/14 Nyköpings Arenor Schema Konståkningen 
08:00-13:30Rosvalla/Lilla ishallen/Omklädningsrum/15 Nyköpings Arenor Schema Konståkningen 
13:00-17:15Rosvalla/Lilla ishallen/Omklädningsrum/10 Nyköpings Arenor Schema Hockeyfritids 
13:00-17:15Rosvalla/Lilla ishallen/Omklädningsrum/11 Nyköpings Arenor Schema Hockeyfritids 
14:00-17:30Rosvalla/Stora ishallen/Omklädningsrum/5 Nyköpings Arenor SchemaKonståkningkonståkningen 
14:00-17:30Rosvalla/Stora ishallen/Omklädningsrum/Funktionär Nyköpings Arenor SchemaKonståkningkonståkningen 
16:00-18:25Rosvalla/Lilla ishallen/Omklädningsrum/14 Nyköpings Arenor Schema TKH Flick 
16:00-18:30Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/ 31 Nyköpings Arenor Schema Onyx P05 
16:00-18:45Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/ 33 Nyköpings Arenor SchemaFotbollIFK U16 
16:00-18:45Rosvalla/Paviljongen/Omklädningsrum/23 Nyköpings Arenor Schema IFK P07 
16:00-18:45Rosvalla/Paviljongen/Omklädningsrum/24 Nyköpings Arenor Schema NBIS P08 P09 
16:00-18:45Rosvalla/Paviljongen/Omklädningsrum/28 A Nyköpings Arenor Schema IFK P09 
16:00-18:45Rosvalla/Paviljongen/Omklädningsrum/28 B Nyköpings Arenor Schema IFK P06 (från 1/4 dela med IFK P11) 
16:00-18:45Rosvalla/Paviljongen/Omklädningsrum/29 A Nyköpings Arenor Schema NBIS P06 
16:00-20:00Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/Stort Omkl. Dam Nyköpings Arenor Schema Onyx Blockbokning B & C hall 
16:00-20:00Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/Stort Omkl. Herr Nyköpings Arenor Schema Onyx Blockbokning B & C hall 
16:55-19:20Rosvalla/Lilla ishallen/Omklädningsrum/15 Nyköpings Arenor Schema TKH Pojk 
17:00-20:00Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/ 32 Nyköpings Arenor Schema Onyx P03/04 
17:00-20:00Rosvalla/Paviljongen/Omklädningsrum/25 Nyköpings Arenor Schema HBK P04 P05 
17:00-20:00Rosvalla/Paviljongen/Omklädningsrum/26 Nyköpings Arenor Schema HBK P06 
17:00-20:00Rosvalla/Paviljongen/Omklädningsrum/27 domare Nyköpings Arenor Schema HBK J 
17:30-20:00Rosvalla/Stora ishallen/Omklädningsrum/3 Nyköpings Arenor Schema NSK A-pojk 
18:00-21:00Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/ 30 Nyköpings Arenor Schema Onyx P07 N 
18:00-21:00Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/ 34 Nyköpings Arenor SchemaInnebandyOnyx P07 
18:00-21:00Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/ 37 Nyköpings Arenor Schema Onyx F06 
18:00-21:00Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/ 38 Nyköpings Arenor Schema Onyx F06 
18:00-21:30Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/o Elit 1 Nyköpings Arenor Schema Onyx Elit 
18:45-21:15Rosvalla/Stora ishallen/Omklädningsrum/4 Nyköpings Arenor Schema NSK Damlag 
18:45-21:30Rosvalla/Paviljongen/Omklädningsrum/22 Nyköpings Arenor Schema IK tun Dam 
18:45-21:30Rosvalla/Paviljongen/Omklädningsrum/29 B Nyköpings Arenor Schema IFK Herrar 
19:00-22:00Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/ 31 Nyköpings Arenor Schema FBC H2 
19:30-22:00Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/ 43 Nyköpings Arenor Schema Onyx H2/HJ 
19:30-22:00Rosvalla/Lilla ishallen/Omklädningsrum/10 Nyköpings Arenor Enstaka Tobias Närholm 
19:30-22:00Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/o Elit 2 Nyköpings Arenor Schema IFK HJ/U 
20:00-22:00Rosvalla/Stora ishallen/Omklädningsrum/5 Nyköpings Arenor Schema NSK Vets Old 
20:00-22:00Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/Stort Omkl. Herr Nyköpings Arenor Schema Harg Herr 
Thursday 2/20/2020 
08:00-13:30Rosvalla/Lilla ishallen/Omklädningsrum/14 Nyköpings Arenor Schema Konståkningen 
08:00-13:30Rosvalla/Lilla ishallen/Omklädningsrum/15 Nyköpings Arenor Schema Konståkningen 
15:30-18:30Rosvalla/Multihallen/Omklädningsrum/7 Dam Nyköpings Arenor Schema IFK F09 
16:00-18:45Rosvalla/Paviljongen/Omklädningsrum/24 Nyköpings Arenor Schema NBIS F06-F08 
16:00-18:45Rosvalla/Paviljongen/Omklädningsrum/25 Nyköpings Arenor Schema IFK F07-08 
16:00-18:45Rosvalla/Paviljongen/Omklädningsrum/26 Nyköpings Arenor Schema Stigtomta P05,P06,P08 
16:00-19:00Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/ 30 Nyköpings Arenor Schema Onyx F03-05 
16:00-19:00Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/ 40 Nyköpings Arenor Schema IFK U/J 
16:00-19:00Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/ 41 Nyköpings Arenor Schema IFK U/J 
16:00-19:00Rosvalla/Stadion Omklädningsrum/17 Nyköpings Arenor Schema NBIS P05 
16:00-19:30Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/Stort Omkl. Herr Nyköpings Arenor Schema IFK P08, P05/06 
17:00-20:00Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/ 31 Nyköpings Arenor Schema Stigtomta F05 
17:00-20:00Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/ 35 Nyköpings Arenor Schema Onyx D2 
17:00-20:00Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/ 36 Nyköpings Arenor Schema Onyx D2 
17:00-20:00Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/ 37 Nyköpings Arenor SchemaFotbollIFK F04/05 
17:00-20:00Rosvalla/Stadion Omklädningsrum/19 Nyköpings Arenor Schema NBIS F17 
17:00-20:00Rosvalla/Paviljongen/Omklädningsrum/27 domare Nyköpings Arenor Schema IK tun P05-P06 
17:00-20:00Rosvalla/Paviljongen/Omklädningsrum/28 A Nyköpings Arenor Schema HBK P07-P08 
17:00-20:00Rosvalla/Paviljongen/Omklädningsrum/28 B Nyköpings Arenor Schema NBIS P07 
17:00-20:00Rosvalla/Paviljongen/Omklädningsrum/29 A Nyköpings Arenor Schema IK tun P03-P04 
17:00-20:30Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/ 38 Nyköpings Arenor Schema Harg dam 
17:00-21:00Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/o Elit 2 Nyköpings Arenor Schema IFK Herr A 
17:00-21:00Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/Stort Omkl. Dam Nyköpings Arenor Schema IFK F05/06 & F07/08 
17:05-19:25Rosvalla/Lilla ishallen/Omklädningsrum/10 Nyköpings Arenor Schema NSK Team 10/11 
17:15-20:00Rosvalla/Paviljongen/Omklädningsrum/23 Nyköpings Arenor Schema IFK F06 
18:00-21:00Rosvalla/Multihallen/Omklädningsrum/6 Herr Nyköpings Arenor Schema IFK P07 
18:00-21:30Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/ 39 Nyköpings Arenor Schema IFK DJ/A flick 
18:00-21:30Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/o Elit 1 Nyköpings Arenor Schema Onyx Elit 
18:10-20:45Rosvalla/Lilla ishallen/Omklädningsrum/14 Nyköpings Arenor Schema NSK B-pojk 
18:30-21:30Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/ 32 Nyköpings Arenor Schema IFK U19 
18:30-21:30Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/ 34 Nyköpings Arenor Schema IFK U17 
18:45-21:30Rosvalla/Paviljongen/Omklädningsrum/24 Nyköpings Arenor Schema Runtuna Herrar 
18:45-21:30Rosvalla/Paviljongen/Omklädningsrum/26 Nyköpings Arenor Schema Råby Herrar 
19:00-22:00Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/ 42 Nyköpings Arenor Schema IFK A pojk 
19:00-22:00Rosvalla/Paviljongen/Omklädningsrum/29 B Nyköpings Arenor Schema TGIF Herr 
19:30-22:00Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/ 30 Nyköpings Arenor Schema Nått vackert IBK 
19:30-22:00Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/ 43 Nyköpings Arenor Schema Onyx H2 
19:30-22:00Rosvalla/Lilla ishallen/Omklädningsrum/15 Nyköpings Arenor Schema Korpen 
19:45-22:00Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/ 40 Nyköpings Arenor Schema IFK Dam 
19:45-22:00Rosvalla/Paviljongen/Omklädningsrum/25 Nyköpings Arenor Schema Stigtomta Dam 
20:00-22:00Rosvalla/Paviljongen/Omklädningsrum/27 domare Nyköpings Arenor Schema IK Tun Herr 
20:00-22:00Rosvalla/Paviljongen/Omklädningsrum/28 B Nyköpings Arenor Schema Stigtomta Herr 
20:00-22:00Rosvalla/Stora ishallen/Omklädningsrum/5 Nyköpings Arenor Schema NSK Vets Young 
20:00-22:00Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/Stort Omkl. Herr Nyköpings Arenor Schema Harg Herr 
Friday 2/21/2020 
07:00-08:30Rosvalla/Lilla ishallen/Omklädningsrum/10 Nyköpings Arenor Schema Gubbarnas HC 
15:00-20:00Rosvalla/Lilla ishallen/Omklädningsrum/14 Nyköpings Arenor SchemaKonståkningkonståkningen 
15:00-20:00Rosvalla/Lilla ishallen/Omklädningsrum/15 Nyköpings Arenor SchemaKonståkningkonståkningen 
15:00-20:00Rosvalla/Lilla ishallen/Omklädningsrum/Domare Nyköpings Arenor SchemaKonståkningkonståkningen 
15:30-18:30Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/ 39 Nyköpings Arenor Schema IFK DJ/A flick 
16:00-18:45Rosvalla/Paviljongen/Omklädningsrum/22 Nyköpings Arenor Schema IFK P07 
16:00-18:45Rosvalla/Paviljongen/Omklädningsrum/23 Nyköpings Arenor Schema IFK P06 
16:00-18:45Rosvalla/Paviljongen/Omklädningsrum/24 Nyköpings Arenor Schema IFK P05 
16:00-18:45Rosvalla/Paviljongen/Omklädningsrum/25 Nyköpings Arenor Schema NBIS P05 
16:00-18:45Rosvalla/Paviljongen/Omklädningsrum/28 A Nyköpings Arenor Schema IFK P09 
16:00-18:45Rosvalla/Stora ishallen/Omklädningsrum/3 Nyköpings Arenor Schema NSK Team 12 
16:00-19:00Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/Stort Omkl. Dam Nyköpings Arenor Schema IFK F05/06 
16:00-22:00Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/o Elit 2 Nyköpings Arenor Match IFK Herr 
17:00-20:00Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/ 40 Nyköpings Arenor Schema IFK A pojk 
17:00-20:00Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/ 41 Nyköpings Arenor Schema IFK U/J 
17:00-20:00Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/ 42 Nyköpings Arenor Schema IFK U/J 
17:00-20:00Rosvalla/Stadion Omklädningsrum/19 Nyköpings Arenor Schema NBIS F17 
17:00-20:00Rosvalla/Paviljongen/Omklädningsrum/27 domare Nyköpings Arenor Schema IFK U17 
17:00-22:00Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/ 37 Nyköpings Arenor Match HK Silwing-Troja 
17:00-22:00Rosvalla/Träningshallarna/Omklädningsrum/ 38 Nyköpings Arenor Match HK Silwing-Troja 
18:10-20:45Rosvalla/Lilla ishallen/Omklädningsrum/10 Nyköpings Arenor Schema NSK A-Pojk 
18:45-21:30Rosvalla/Paviljongen/Omklädningsrum/29 A Nyköpings Arenor Schema IK tun herrar